Artner Margit (1954-): Az álom. Akt mákgubókkal. Színes pontozásos réz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Artner-Margit-1954-Az-alom-Akt-makgubokkal-Szines-pontozasos-rezkarc-papir-jelzett-s~II2301289
2301289
10005
390
Leírás: Artner Margit (1954-): Az álom. Akt mákgubókkal. Színes pontozásos rézkarc, papír, jelzett, számozott ,19x19 cm
: kh