Festmények és grafikák Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2347296
10120
390
40000
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2349508
10121
390
15000
Koszta József (1861-1949), Prihoda István (1891-1956): Marokszedők. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23×28,5 cm 2349505
10122
390
Kovács Erzsébet (1953-): Anyai ölelés. Tűzzománc, réz lemez, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 9x9 cm 2353721
10123
390
Kozma Lajos (1884-1948): Pletyka. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2353726
10124
390
Kozma Lajos (1884-1948): Bálvány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2347180
10125
390
Kőhalmi Ákos (1963-): Burjánzás. Akvarell, ceruza, papír, jelzett a paszpartun. Üvegezett fa keretben, 28,5×20,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347373
10126
390
Lábodi Betti (1945-): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett. 40,5×28,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347087
10127
390
9500
Ladócsy László (1960-): Nappal szemben. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg jobb alsó sarokban sérült és hiányos. 31x46,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347211
10128
390
László Lilla (1940-): Csendélet holland violákkal. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×67 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 20. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2160460
10129
390
Lengyel Sándor (1930-1988): 1964 naptár terv, vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 23x31,5 cm 2346452
10130
390
Litsek Jenőné Fodor Ilona (?-?): Malom patak. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x25 cm Üvegezett keretben. 2283197
10131
390
15000
Lóránt János Demeter (1938): Hegyi legelő. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 22x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft