Regős jelzéssel a karcon: Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Regos-jelzessel-a-karcon-Tura-Schossberger-kastely-Rezkarc-papir-Fa-keretben-29C39739-cm~II2349958
2349958
10365
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Regős jelzéssel a karcon: Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír. Fa keretben, 29×39 cm
: pelikán_kristóf