Ismeretlen alkotó, Rembrandt után: Portrék. Rézkarc, papír, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Ismeretlen-alkoto-Rembrandt-utan-Portrek-Rezkarc-papir-uvegezett-keretben-15C39712-5-cm~II2349490
2349490
10367
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Ismeretlen alkotó, Rembrandt után: Portrék. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×12,5 cm
: pelikán_kristóf