Porcelán Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2343812
11086
389
Herendi kék virág mintás süteményes készlet 6+1 darabos. Kézzel festett, jelzett, kopással. d: 20 cm, 30 cm 2343826
11087
389
Herendi kék virág mintás salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. d: 26 cm 2344034
11088
389
Herendi fürdőzés utáni akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással h: 24 cm, m: 23,5 cm 2335313
11089
389
24000
Herendi térdelő akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis karc a mázon, Tertia, m:35 cm 2152227
11090
389
26000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2338371
11091
389
Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kantárja hiányos, m 20 cm, h 19 cm 2338303
11092
389
Herendi porcelán Ludas Matyi, Kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2338176
11093
389
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2338181
11094
389
22000
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2336286
11095
389
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24 cm 2338216
11096
389
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2338192
11097
389
Herendi akt karba tett kézzel. Kézzel festett, jelzett,
hibátlan. Ritka forma. m: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: