Porcelán Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2338162
11074
389
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm 2338160
11075
389
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2326456
11076
389
28000
Herendi Rotschild mintás mokkás csésze készlet aljjal 6+6 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2338934
11077
389
Herendi Rotschild mintás lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 28 cm 2338937
11078
389
Herendi Rotschild mintás leves tányér alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13,5 cm, 19 cm 2337952
11079
389
Herendi Waldstein mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 28,5 cm. 2340169
11080
389
Herendi Apponyi mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm, d: 12 cm 2341188
11081
389
Herendi Apponyi mintás hamutálka. kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x12 cm 2338322
11082
389
Herendi porcelán Apponyi mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x5,5 cm 2299230
11083
389
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2343772
11084
389
Herendi kék virág mintás leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 29 cm, m:24 cm 2343786
11085
389
Herendi kék virág mintás nagy méretű pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 43x31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: