30 000 Ft
1897 Magyarország kézi atlasza. 75 térkép. Tervezte Gönczy Pál. Szövegét írta: Dr. Thirring Gusztáv. Bp., é.n.[1897], Pallas, 21+2 p. + 75 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, a közigazgatási térképen bejelölésekkel.