1937 Tolnai világlapja egybekötött, 12 száma. Gazdag fekete-fehér képa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~31/1937-Tolnai-vilaglapja-egybekotott-12-szama-Gazdag-fekete-feher-kepanyaggal-illusztralt-Ko~II2304189
2304189
13165
389
Printed Materials
Leírás: 1937 Tolnai világlapja egybekötött, 12 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott félvászon-kötésben, néhány hiányzó lappal.
: pelikán_kristóf