1904M tiszti díszkard, nem jelzett, hüvellyel, pengén kopások, h: 71 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~28/1904M-tiszti-diszkard-nem-jelzett-huvellyel-pengen-kopasok-h-71-cm-plus-2-db-sarkantyu~II2343857
2343857
12990
389
Militaria
Leírás: 1904M tiszti díszkard, nem jelzett, hüvellyel, pengén kopások, h: 71 cm + 2 db sarkantyú
: nagy_andras