Judaika Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2337274
12854
389
Judaica
1925 Bp., Halotti anyakönyvi kivonat Fürst Mór izraelita vallású kereskedőről, okmánybélyegekkel 1919211
12855
389
Judaica
ca 1930 Jánossy jelzéssel: Kellemes Húsvétot. Humoros grafika. Akvarell, papír. Jelzett. 20x7 cm 2310770
12856
389
Judaica
1914 Izraelita személy I. világháborús katonai behívójegye, és felülvizsgálati lapja, boríték maradvánnyal, kissé viseltes állapotban, közte szakadt, foltos.+1939 Igazolás I. világháborús tartalékkórházi parancsnoktól a felvételi iroda egykori vezetője részére, hogy 1915. év közepétől 1918. novemberéig ott alkalmazásban állt. 2310745
12857
389
Judaica
1937 Kun Lajos (1886-1944) veszprémi főrabbi saját kezű aláírása egy anyakönyvi ügyben íródott gépelt levelezőlapon. 2337265
12858
389
Judaica
1946 Schindler Vilmos rendőrségi őrizetének megszüntetése, mivel üldözötteknek segítséget nyújtott 2337278
12859
389
Judaica
1921 Sárvár, Nyilatkozat Fischer Tóbiás főrabbi aláírásával, okmánybélyeggel 2337282
12860
389
Judaica
1921 Bp., Illetőségi bizonyítvány, hogy Fürst Mór izraelita vallású fűszerkereskedő budapesti községi kötelékbe tartozik Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft