15578.
389. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Varga István, Dr. Járosi Márton: A Budapesti Hőerőmű Vállalat történetéből.Kelenföldi Erőmű 1914-1989 Újpesti Erőmű 1912-1989. Bp., 1990, Budapesti Hőerőmű Vállalat.Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.