15078.
389. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Könyves Tóth Kálmán: A világlátók. Uti kalandok regényes rajzokban. Bp.,[1907],Légrády, 1 (címkép, litográfia) t.+232 p+ 9 (litográfiák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, kijáró lapokkal (4 lap, 2 tábla), foltos lapokkal, rossz állapotban.