Trócsányi Zoltán: A történelem árnyékában. Bp., 1936, Hungária. Kopott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Trocsanyi-Zoltan-A-tortenelem-arnyekaban-Bp-1936-Hungaria-Kopott-felvaszon-kotesb~II2336323
2336323
15728
389
Books: History
Leírás: Trócsányi Zoltán: A történelem árnyékában. Bp., 1936, Hungária. Kopott félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
: tm