6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+297+3 p.+7 (hasonmás)+1 t. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, a gerincnél kis sérüléssel, az elülső szennylap szakadt, sérült, a címlapon hiánnyal.