A Rákosi-Per. Magyar Munkásmozgalmi Intézet. Bp., 1950, Szikra. Fekete... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/A-Rakosi-Per-Magyar-Munkasmozgalmi-Intezet-Bp-1950-Szikra-Fekete-feher-keptablakkal-ill~II2336267
2336267
15737
389
Books: History
Leírás: A Rákosi-Per. Magyar Munkásmozgalmi Intézet. Bp., 1950, Szikra. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
: tm