17085.
389. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, mellékletekkel.