Könyvek: Jog

Tételek száma: 9

Országgyűlési törvénycikkek: 1715-1765 országgyűlések törvényei, plusz a kunokra, jászokra vonatkozó törvények gyűjteménye. Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XV.  Posonii, é. n. Landerer. 5 sztl. lev. 182 l. l. 11 sztl. lev. Hozzákötve: Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XXIII. Posonii, é. n. Landerer. 6 sztl. lev. 138 l. 13 sztl. lev. Hozzákötve: Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XXIX. Posonii, é. n. Landerer. 4 sztl. lev. 75 l. 3 sztl. lev. Hozzákötve: Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XLI Posonii, é. n. Landerer. 4 sztl. lev. 10-88 l. 5 sztl. lev. Hozzákötve: Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.LI. Posonii, é. n. Landerer. 4 sztl. lev. 11-48 l. Hozzákötve: Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.LXV. Posonii, é. n. Landerer. 3 sztl. lev. 8-51 l. Hozzákötve: Articuli juris thavernicalis,... Posonii, é. n. Landerer. 51 l. 3 sztl. lev. Hozzákötve: Articuli jazygum et cumanorum. Posonii, é. n. Landerer. 17 l. Hozzákötve: Schema taxarum ab expeditionibus desumentarum, anno M.DCC.LXX. publicatum. Posonii, é. n. Landerer. 12 sztl. lev.. Korabeli, javított papírkötésben.
15665.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Mindenki jogi tanácsadója. Összeáll.: Szepesy Mihály. Bp.,én.,Adózók Lapja, 150 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest kissé elvált a borítótól, felvágatlan lapokkal.
15666.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hamza Gábor - Nótári Tamás: Mit hoz a múlt? Jog- és kultúrtörténeti tanulmányok I. Bp., 2006, Korona Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15667.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az Állami Egyenesadók Jogszabálygyűjteménye. Összeáll.: Csulak Elemér. M. Kir. Pénzügyminisztérium kiadványa 2. sz. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Kiadói papírkötés.
15668.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Tarr György: Élet és egészség, orvos és beteg, jog és erkölcs, az emberi méltóság fogalom szférájában. (Az orvoslási jog vázlata). Bp, 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15672.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés)
15673.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft