Országgyűlési törvénycikkek: 1715-1765 országgyűlések törvényei, plusz a kunokra, jászokra vonatkozó törvények gyűjteménye. Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XV.
Posonii, é. n. Landerer. 5 sztl. lev. 182 l. l. 11 sztl. lev. Hozzákötve:
Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XXIII.
Posonii, é. n. Landerer. 6 sztl. lev. 138 l. 13 sztl. lev.
Hozzákötve:
Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XXIX.
Posonii, é. n. Landerer. 4 sztl. lev. 75 l. 3 sztl. lev.
Hozzákötve:
Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XLI
Posonii, é. n. Landerer. 4 sztl. lev. 10-88 l. 5 sztl. lev.
Hozzákötve:
Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.LI.
Posonii, é. n. Landerer. 4 sztl. lev. 11-48 l.
Hozzákötve:
Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.LXV.
Posonii, é. n. Landerer. 3 sztl. lev. 8-51 l.
Hozzákötve:
Posonii, é. n. Landerer. 51 l. 3 sztl. lev.
Hozzákötve:
Articuli jazygum et cumanorum.
Posonii, é. n. Landerer. 17 l.
Hozzákötve:
Schema taxarum ab expeditionibus desumentarum, anno M.DCC.LXX. publicatum.
Posonii, é. n. Landerer. 12 sztl. lev.. Korabeli, javított papírkötésben.
Mindenki jogi tanácsadója. Összeáll.: Szepesy Mihály. Bp.,én.,Adózók Lapja, 150 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest kissé elvált a borítótól, felvágatlan lapokkal.
Az Állami Egyenesadók Jogszabálygyűjteménye. Összeáll.: Csulak Elemér. M. Kir. Pénzügyminisztérium kiadványa 2. sz. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Kiadói papírkötés.
Dr. Tarr György: Élet és egészség, orvos és beteg, jog és erkölcs, az emberi méltóság fogalom szférájában. (Az orvoslási jog vázlata). Bp, 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.