Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 176

H. - O. Peitgen - P. H. Richter: The Beauty of Fractals. Images of Complex Dynamical Systems. Berlin-Heidelberg-New York- Tokyo, 1986, Springer-Verlag Berlin and Heidelberg GmbH & Co. KG. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval.Angol nyelven. / In cardboard paper binding with dirty cover. In English.
16594.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16596.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hajdú László (1938-) szentendrei festőművész 3 db katalógusa: Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1975; Dorottya u. kiállítóterem, Bp., 1989; 1996, magánkiadás. Fekete-fehér és színes reprodukcióikkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16597.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bodonyi Emőke (szerk.): Deim Pál, Farkas Ádám, Hajdú László. Szentendre, é.n. (1999), Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiállítási katalógus, Deim Pál, Farkas Ádám, Hajdú László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Bodonyi Emőke és Konok Tamás bevezetőjével. Kiadói papírkötés.
16598.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csatkai Endre és mások: Sopron környéke műemlékei. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16599.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Barcsay Gyűjtemény Szentendre. Kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: Petényi Katalin. Szentendre, é.n. (1978), Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiállítási katalógus, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16600.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16601.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Wilhelm Lübke: Grundriss der Kunstgeschichte. I-II. köt. [Egy kötetben.] Stuttgart, 1876, Ebner&Seubert, XXIV+388;459+1 p. Német nyelven. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
16602.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Katona Imre 2 műve: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban;  A porcelán. Bp, 1984. Gondolat. Kiadói papírkötés.
16603.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina. 23 oldal. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Angol, német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
16604.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Nékám Lívia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Szelényi Károly színes és Wagner Richárd fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.;  Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.;   Kiss János: Barokk fajanszművészet Magyarországon. Holics és Tata. Bp. 1966, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16605.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft