Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 176

Cseh Tamás: Grafikák. H.n.., 2014, Mery Ratio. 123p. Jankovics Marcell bevezetőjével. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált bársonykötés.
16582.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dercsényi-Hegyi-Marosi-Török: Katholische Kirchen in Ungarn. Bp., 1991, Hegyi&Társa. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16583.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16584.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16585.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Renoir művészete impresszionista korszakában. 1869-1883. A festő írásaival és Elda Fezzi kritikai és filológiai jegyzeteivel. Szepesi Anna fordítása. Békéscsaba, 1986, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. A borító néhány helyen foltos, de egyébként jó állapotban.
16587.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16588.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977., Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé foltos és szakadozott papír védőborítóban.
16589.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval.
16590.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Glück Gábor (1912 - 1983) festőművész saját kezű dedikációja kárpátaljai művészekről szóló könyv előzéklapján. Kissé sérült papír védőborítóval.
16591.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Mia Cinotti: Madrid: Prado. A világ nagy múzeumai. Zsámboki Zoltán és Faragó Éva fordítása. Békéscsaba, 1990, Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötésben, a lapszéleken néhány helyen szakadt, papír védőborítóban. Egyébként jó állapotban.
16592.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
The graphic work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York, 1971, Ballantine Books. Holland nyelvről fordította John E. Brigham. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé foltos állapotban. Angol nyelven. / Translated from Dutch by John E. Brigham. Richly illustrated with black and white and colorful pictures. On paperback, in a slightly stained condition. In English.
16593.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft