4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Alexandra Rachmanova: Egy orosz diáklány naplója I-III. köt. I. köt.: Szerelem, cseka, halál... II. köt.: Házasság a vörös viharban. III. köt: A bécsi tejesasszony. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,én.,Dante,("Pátria"-ny.), 470 p.; 416 p.; 320 p.; A borítók illusztrációi Dér Alice és Rohonyi Károly munkái (Chy-Dér.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötetből 3 kijáró lappal, foltosak. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.