12715.
389. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 600 Ft
cca 1910 Budapest, Lakatosok I. tánckurzusa, tanította Engel I.; Stemmer fényképész vintage csoportképe pecséttel jelezve, 15,2x22,4 cm, karton (sérüléssel) 30x35,6 cm