Blaskó János (1919-1988): Dunai holtág. Akvarell, papír, jelzett. Háto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Blasko-Janos-1919-1988-Dunai-holtag-Akvarell-papir-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vall~II2323225
2323225
10020
389
Leírás: Blaskó János (1919-1988): Dunai holtág. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 45×60 cm
: tm