Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2259412
10446
389
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm 2341756
10447
389
Sánta István (1957-): Budapest. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett fa keretben, 5×6,5 cm 2334964
10448
389
Scheiber H jelzéssel: Zenész. Vegyes technika, papír. 60x42,5 cm 2334956
10449
389
Scheiber H jelzéssel: Hölgy portréja. Vegyes technika, papír. 49,5x39,5 cm 2334747
10450
389
Scheiber H jelzéssel: Hölgy portréja. Vegyes technika, karton, sérült. Fa keretben. 58,5x41,5 cm 2206926
10451
389
SS jelzéssel: Piros-zöld fej. Akril, karton, keretben, 37x34,5 cm 2336199
10452
389
Andrejev után Star jelzéssel: Lenin. Akvarell, papír. 17x12 cm 2195062
10453
389
Stassen E jelzéssel: Csendélet. Ceruza, papír, körbevágva, hátoldalán is jelzett. 24x29,5 cm 2301443
10454
389
970 Szász (?) jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben. 15x15 cm 2336775
10455
389
Szántó Piroska jelzéssel: Hölgy virágkosárral. Akvarell, selyem. Üvegezett fa keretben. 21x16 cm 2336773
10456
389
Szász jelzéssel: Arckép. Vegyes technika, papír. 22x18,5 cm 2263153
10457
389
15000
Takács (?) 93 jelzéssel: Dunamenti táj. Olaj, vászon. 68×110 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft