Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2338289
10434
389
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
R Molnár Gy (?) jelzéssel: Hit. Lavírozott tus, papír. Dekoratív üvegezett keretben. 28,5x20,5 cm 2334745
10435
389
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Kopott üvegezett keretben. 27x19 cm 2341835
10436
389
4600
Nádleristván jelzéssel: Háromszög. Olaj, vászon. Keretben. 40×30 cm 2215595
10437
389
Nemes jelzéssel: Férfiportré. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44,5x34 cm 2319930
10438
389
Négely R jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült, javított. 48x68 cm 2339582
10439
389
24000
Perlmutter jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 80×60 cm 2343706
10440
389
Perlrott Csaba V. jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Kissé sérült fa keretben. 47x69 cm. 2312324
10441
389
Pettik v. Petrik I 980' jelzéssel: Kertek alján. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×34 cm 2336276
10442
389
15000
Pólya Tibor jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, vászon. 70×90,5 cm 2334755
10443
389
RA jelzéssel: Sárga-fekete gesztusok. Olaj, papír. 69,5x58 cm 2334766
10444
389
J Reigl jelzéssel: Arany-sárga kompozíció. Olaj, papír. 70x91 cm 2334761
10445
389
J Reigl jelzéssel: Arany-fekete kompozíció. Olaj, papír. 70x100 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft