Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 229

R Molnár Gy (?) jelzéssel: Hit. Lavírozott tus, papír. Dekoratív üvegezett keretben. 28,5x20,5 cm
10434.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Kopott üvegezett keretben. 27x19 cm
10435.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15
Nádleristván jelzéssel: Háromszög. Olaj, vászon. Keretben. 40×30 cm
10436.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
26
Nemes jelzéssel: Férfiportré. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44,5x34 cm
10437.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Négely R jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült, javított. 48x68 cm
10438.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Perlmutter jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 80×60 cm
10439.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
10
Perlrott Csaba V. jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Kissé sérült fa keretben. 47x69 cm.
10440.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Pettik v. Petrik I 980 jelzéssel: Kertek alján. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×34 cm
10441.

Pettik v. Petrik I 980' jelzéssel: Kertek alján. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×34 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pólya Tibor jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, vászon. 70×90,5 cm
10442.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
27
RA jelzéssel: Sárga-fekete gesztusok. Olaj, papír. 69,5x58 cm
10443.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
J Reigl jelzéssel: Arany-sárga kompozíció. Olaj, papír. 70x91 cm
10444.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
41
J Reigl jelzéssel: Arany-fekete kompozíció. Olaj, papír. 70x100 cm
10445.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft