4 db Hollóházi retro porcelán narancs-piros.kék színű dekorral: Gyertyatartó, m: 8 cm; hamutál, d: 13 cm; váza, m: 22 cm; kínáló, m: 6,5 cm, d: 8 cm. Mind kézzel festett, mind jelzett, apró kopásnyomokkal