3 db Thomas német porcelán gyertyatartó, fehér mázas, vonalas ornament... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-Thomas-nemet-porcelan-gyertyatarto-feher-mazas-vonalas-ornamentikaval-diszitett-jelz~II2326555
2326555
11281
388
Leírás: 3 db Thomas német porcelán gyertyatartó, fehér mázas, vonalas ornamentikával díszített, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
: karap_norbert