Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 36

~1910. Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2 ph.
30922.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1920-as évekből Teszler János válogatott futballista hagyatéka: 20db fotó és fotó képeslap, 1db játékosigazolvány, 5db kivágott újságcikk, 11db fém díjérem, közte A Bécsi Futball Egyesület emlékéül (Zur Erinnenrung der Wiener Fussball Verband) jelzett Ag emlékérem (33mm/0.800/12,93g). Megtekintésre ajánlott! T:vegyes
30923.

1920-as évekből Teszler János válogatott futballista hagyatéka: 20db fotó és fotó képeslap, 1db játékosigazolvány, 5db kivágott újságcikk, 11db fém díjérem, közte 'A Bécsi Futball Egyesület emlékéül (Zur Erinnenrung der Wiener Fussball Verband)" jelzett Ag emlékérem (33mm/0.800/12,93g). Megtekintésre ajánlott! T:vegyes

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11
30924.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1923. HAINESS JENŐNEK - A SZÖVETSÉGI KAPITÁNY 1923.X.7. Br labdarúgó sport emlékplakett márványtalapzaton (48x74x19mm) T:1-,2
30925.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Berán Lajos (1883-1943) 1926. Ferencvárosi Torna-Club 1899 kétoldalas Br díjplakett (38x59mm) T:2
30926.

Berán Lajos (1883-1943) 1926. "Ferencvárosi Torna-Club 1899" kétoldalas Br díjplakett (38x59mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1926. Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926 fémjelzett Ag díjérem L.E. (Ludwig Ede) beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II. ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina
30927.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930. Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja Zn díjérem (31mm) + 1951. Szakszervezetek Alapfokú Tornászbajnoksága 1951 / II. Br díjérem (41mm) T:2
30928.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930. 3xklf PSE lövész sportérem T:2,2-
30929.

~1930. 3xklf "PSE" lövész sportérem T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
30930.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
30931.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1932. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - Asztali tennisz csapatbajnokság 1932 jelzett Ag lapka (43x55mm) márványtalapzaton (60x85x10mm) T:2 patina
30932.

1932. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - Asztali tennisz csapatbajnokság 1932" jelzett Ag lapka (43x55mm) márványtalapzaton (60x85x10mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1934. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája Ag díjérem HP beütéssel, Box 1934. N I. gravírozással, mellszalag és függesztőkarika nélkül (23,01g/37mm) T:2 kis ph. TP 278.
30933.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem "HP" beütéssel, "Box 1934. N I." gravírozással, mellszalag és függesztőkarika nélkül (23,01g/37mm) T:2 kis ph. TP 278.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft