https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 70

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1788. UNION 1788 Br zseton (25mm) T:2- USA 1788. UNION 1788 Br token (25mm) C:VF
31402.

Amerikai Egyesült Államok 1788. "UNION 1788" Br zseton (25mm) T:2- USA 1788. "UNION 1788" Br token (25mm) C:VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
19
Amerikai Egyesült Államok DN Historic Central City - Colorado - Opera House / Richest square mile on Earth - Good Luck fém emlékérem (28mm) T:1- USA ND Historic Central City - Colorado - Opera House / Richest square mile on Earth - Good Luck commamorative medallion (28mm) C:AU
31403.

Amerikai Egyesült Államok DN "Historic Central City - Colorado - Opera House / Richest square mile on Earth - Good Luck" fém emlékérem (28mm) T:1- USA ND "Historic Central City - Colorado - Opera House / Richest square mile on Earth - Good Luck" commamorative medallion (28mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1872. WIENER WELTAUSSTELLUNG - DIE ROTUNDE / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELTAUSSTELLUNG IM JAHRE 1873 ezüstözött Zn emlékérem füllel. Szign.: A. Brunner, J. Necht (33mm) T:2-patina, ph.
31404.

Ausztria 1872. "WIENER WELTAUSSTELLUNG - DIE ROTUNDE / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELTAUSSTELLUNG IM JAHRE 1873" ezüstözött Zn emlékérem füllel. Szign.: A. Brunner, J. Necht (33mm) T:2-patina, ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1904. A semmeringi vasút 50. évfordulójára Br plakett. Szign.: R. Marschall (54x54mm) T:2 Austria 1904. For the 50th Anniversary of the Semmering Railway Br plaque. DEM ANDENKEN CHEGAS / ANLäSSLICH DER FEIER DES 50 J. BESTANDES DER SEMMERINGBAHN MAI 1904 DIE K K REICHS-HAUPT- UND RESIDENZSTADT WIEN. Sign.: R. Marschall (54x54mm) C:XF
31405.

Ausztria 1904. "A semmeringi vasút 50. évfordulójára" Br plakett. Szign.: R. Marschall (54x54mm) T:2 Austria 1904. "For the 50th Anniversary of the Semmering Railway" Br plaque. "DEM ANDENKEN CHEGAS / ANLäSSLICH DER FEIER DES 50 J. BESTANDES DER SEMMERINGBAHN MAI 1904 DIE K K REICHS-HAUPT- UND RESIDENZSTADT WIEN". Sign.: R. Marschall (54x54mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1931. Kereskedelmi, Üzleti és Ipari Kamara, Bécs kitüntető emlékérme névre szólóan, peremen MÜNZAMT WIEN beütéssel. Szign.: Peter Breithut (66mm) T:1- Austria 1931. Chamber of Commerce, Business and Industry, Vienna honorary commemorative medallion by name, on the edge with MÜNZAMT WIEN mark. TREUEN DEM MITARBEITER - JOSEF WAITZ 1897-1931 / KAMMER FÜR HANDEL, GEWERBE UND INDUTRIE IN WIEN. Sign.: Peter Breithut (66mm) C:AU
31406.

Ausztria 1931. "Kereskedelmi, Üzleti és Ipari Kamara, Bécs" kitüntető emlékérme névre szólóan, peremen "MÜNZAMT WIEN" beütéssel. Szign.: Peter Breithut (66mm) T:1- Austria 1931. "Chamber of Commerce, Business and Industry, Vienna" honorary commemorative medallion by name, on the edge with "MÜNZAMT WIEN" mark. "TREUEN DEM MITARBEITER - JOSEF WAITZ 1897-1931 / KAMMER FÜR HANDEL, GEWERBE UND INDUTRIE IN WIEN". Sign.: Peter Breithut (66mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP
31407.

Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium 1847. A lichterveldei központi vasútállomás felavatására Br emlékérem. Szign.: Wurden (35,62g/41mm) T:2,2- ph., karc Belgium 1847. Inauguration of the Station Centrale at Lichtervelde Br commemorative medallion. CHEMINS DE FER DE LA FLANDRE OCCIDENTALE / INAUGURATION DE LA STATION CENTRALE A LICHTERVELDE LE GAVRIN 1847 Sign.: Wurden (35,62g/41mm) C:XF,VF edge error, scratch
31408.

Belgium 1847. "A lichterveldei központi vasútállomás felavatására" Br emlékérem. Szign.: Wurden (35,62g/41mm) T:2,2- ph., karc Belgium 1847. "Inauguration of the Station Centrale at Lichtervelde" Br commemorative medallion. "CHEMINS DE FER DE LA FLANDRE OCCIDENTALE / INAUGURATION DE LA STATION CENTRALE A LICHTERVELDE LE GAVRIN 1847" Sign.: Wurden (35,62g/41mm) C:XF,VF edge error, scratch

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Bulgária DN Állatkert Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND Zoo Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted
31409.

Bulgária DN "Állatkert" Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND "Zoo" Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns) ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating
31410.

Csehszlovákia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns)" ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE" silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1793. Mária Antónia Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
31411.

Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
EUR
,
129,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1889. Exposition Universelle / Republique Francaise kétoldalas, névre szóló Br emlékérem Jantsits Sándor részére (63mm) T:1-
31412.

Franciaország 1889. "Exposition Universelle / Republique Francaise" kétoldalas, névre szóló Br emlékérem "Jantsits Sándor" részére (63mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN Pour lEsemble öntött Br plakett néptánc-motívumokkal (120mm) T:2 France ND Pour lEsemble cast Br plaque with folk dance motifs (120mm) C:XF
31413.

Franciaország DN "Pour l'Esemble" öntött Br plakett néptánc-motívumokkal (120mm) T:2 France ND "Pour l'Esemble" cast Br plaque with folk dance motifs (120mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz