Ezüst(Ag) képkeret, jelzett, 9×6 cm, kopásnyomokkal, szövet része sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000023/EzustAg-kepkeret-jelzett-9C3976-cm-kopasnyomokkal-szovet-resze-serult-brutto-49-g~II2329021
2329021
19070
388
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) képkeret, jelzett, 9×6 cm, kopásnyomokkal, szövet része sérült, bruttó: 49 g
: karap_norbert