19100.
388. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Ezüst (Ag) hamutál, karika formájú lábakon álló, jelzett, kopásnyomokkal, 111g, d: 12,5 cm, m. 3 cm