Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 27

Yehudi Menuhin, Curtis W. Davis: Az ember zenéje. Fordította Dávid Gábor. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
13047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Romániai magyar népdalok. Közzéteszi Jagamas János és Faragó József. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
13048.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fráter nótás könyve. Bp., é. n., Bárd Ferencz és testvére. Kicsit laza, kopott, foltos félvászon kötésben.
13049.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus. Kecskeméti Vég Mihály 55. zsoltára. Zenéjét írta Kodály Zoltán op. 13. Bp., 1977, Zeneműkiadó. Breuer János előszavával. Kass János rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, vágatlan példány. Megjelent 5000 példányban, számozatlan példány.
13050.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baresel, Alfred: Das Jazz-Buch. Leipzig, Musik-Verlag Wilhelm Zimmermann. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13051.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
9
13052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1914 Fodor Ernő zeneiskola kitüntető oklevél 23x14 cm
13053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13054.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1853 Franz Liszt: 3 Caprices-Valses pour le Piano. Vienna, [1853], Charles Haslinger, 19 p. Francia nyelven. Második kiadás. Papírkötésben, foltos, az első lap szakadt, rajta kézzel írt címfelirat, a címlap firkált, névbejegyzés, az utolsó lap sérült, Ruzitska-féle Könyv és Zenemű Antiquarium bélyegzőjével./  1853 Franz Liszt: 3 Caprices-Valses pour le Piano. Vienna, [1853], Charles Haslinger, 19 p In French language. Second edition. Spotty, damaged, in poor condition.
13055.

1853 Franz Liszt: 3 Caprices-Valses pour le Piano. Vienna, [1853], Charles Haslinger, 19 p. Francia nyelven. Második kiadás. Papírkötésben, foltos, az első lap szakadt, rajta kézzel írt címfelirat, a címlap firkált, névbejegyzés, az utolsó lap sérült, "Ruzitska-féle Könyv és Zenemű Antiquarium" bélyegzőjével./ 1853 Franz Liszt: 3 Caprices-Valses pour le Piano. Vienna, [1853], Charles Haslinger, 19 p In French language. Second edition. Spotty, damaged, in poor condition.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1940 Karácsonyi Album. 1940-1941. Bp., 1940., Zeneműnyomda, 64 p. Spirálkötésben, a hátsó borító foltos, az elülső borítón szakadással.
13056.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes kotta tétel - Daloskönyv; Magyar nóták, stb.
13057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes kotta tétel - Tavaszi táncalbum; Operettalbum; Kis kezek, nagy mesterek, stb.
13058.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft