Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 43

Art deco hölgy kutyával, bronz kisplasztika, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, talpán lyukkal (feltehetően korábban egy talapzatba rögzítve), m: 17 cm. / Art deco lady with dog, bronze statue, unsigned,, with some minor wear, height: 17 cm
11405.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
39
Elegáns hölgy, bronz kisplasztika, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm / Elegant lady, bronze statue, unsigned, with some minor wear, height: 9 cm
11406.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Art deco stílusú stilizált orozlán szobor, fa, gyöngyház berkással, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11407.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
2 db nevető buddha, műgyanta, m: 5,5 cm, 9 cm
11408.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szekszárd város kulcsa. Díszpolgári kitüntetés, jelzés nélküli, zsűrizett bronz iparművész alkotás díszdobozban. 14 cm
11409.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Alumínium krisztusos plakett, d: 24 cm
11410.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
2 db elefántos faragott fa füstölőtartó, egy isten figura. m: 8 cm, 10 cm
11411.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Afrikai fa szobor, m: 30 cm
11412.

Afrikai fa szobor, m: 30 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Keleti keményfa faragott szobor 29 cm
11413.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
3 db figurális afrikai faragott fa szobor. m: ~ 22 cm
11414.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dechandt Antal (1959-): Madár 2013. Faragott fa szobor. Szőlőkaró, akril. Jelzett.122 cm
11415.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
11416.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft