4 400 Ft
17
1938. XI. 5 össz. 6 db vintage fotó, felvidéki bevonulás, Medve község, katonák és helybéliek népviseletben, egyik fotón átkelés a Dunán, hátoldalán mindegyik fénykép feliratozott és Regényi Fotó Veszprém pecséttel jelzett, 6x8,5 cm