Militária Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2324824
13074
388
Military
cca 1955 Idegenlégiós tiszt 9x12 cm 2324414
13075
388
Military
cca 1942 vegyes fotó és fotólap tétel, össz. 9 db, többségében katonai portrék, csoportképek, egyik Könnyű József pécsi műterméből, néhány hátoldali felirat szerint Jászberényben készült, 6,5x5 és 11,5x17,5 cm közötti méretekben + 1 db névjegy 2324425
13076
388
Military
cca 1942-43 össz. 9 db II. világháborús tábori katonai posta levelezőlap, 3 db német nyelven és 6 db magyar nyelven, mind bp.-i címekre postázva + 2 db egyéb, nem katonai levelezőlap 1938-ban Svájcból postázva + 1 nem katonai levél 2328137
13077
388
Military
cca 1900 Csendőrportré, keményhátú fotó Magyar Imre budapesti műterméből, sérült, 7,5×4,5 cm 2328264
13078
388
Military
cca 1880 Katonaportré, keményhátú fotó a Weisz Testvérek aradi műterméből, 10,5×6 cm 2285332
13079
388
Military
cca 1939-1942 24 db vegyes katonai fotó, 6,5×9,5 cm 2334064
13080
388
Military
cca 1880-1900 3 db katonai fotó 2326684
13081
388
Military
1945 Tartalékos számára kiállított katonai igazolványi lap 2326655
13082
388
Military
cca 1917 Katonatemetés, fotólap, 13,5×8,5 cm 2326647
13083
388
Military
cca 1919 Kassai honvédszobor ledöntése okán írt vers 2327012
13084
388
11000
Military
1912 Szamosújvár, lövésztanfolyam, 3 db fotó, 10×13 cm 2329214
13085
388
Military
"Soha" feliratú irredenta lemez sapkajelvény, 5,5×3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft