Aláírás

Tételek száma: 78

Varsói Nemzetközi Jazz Fesztiválról hazaküldött képeslap, rajta Bergendy István, Toldy Mária, stb. aláírásokkal
12372.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
MTK csapat tagjainak aláírása képeslapon (Dunai, Oláh, stb. )
12373.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
ZTE csapat tagjainak aláírása képeslapon
12374.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1971 FTC férfi kézilabdacsapat tagjainak aláírása képeslapon
12375.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1977 Férfi kézilabda válogatott tagjainak aláírása képeslapon
12376.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1975 Női kézilabda válogatott tagjainak aláírása képeslapon
12377.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ormándi Vendel százados, operaénekes aláírása az őt ábrázoló képen
12384.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dunay (Demetrovics) Antal (1915-1977) amerikai magyar katolikus pap Mindszenty és Serédi bíborosok segítőjének aláírásával ellátott házassági anyakönyvi kivonat
12385.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1928 Kernstok Károly (1873-1940) festőművész autográf, saját kézzel aláírt képeslapja Bad Gasteinból Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, a Pester Lloyd műkritikusának küldve, Ölellek Ödön megszólítással. Lap alján további üdvözlő sorokkal Kernstok Károlyné Stricker Gina tollából. Sarkaiban apró sérülésekkel.
12386.

1928 Kernstok Károly (1873-1940) festőművész autográf, saját kézzel aláírt képeslapja Bad Gasteinból Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, a Pester Lloyd műkritikusának küldve, "Ölellek Ödön" megszólítással. Lap alján további üdvözlő sorokkal Kernstok Károlyné Stricker Gina tollából. Sarkaiban apró sérülésekkel.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1966 Bp., Kabos László (1923-2004) színész levele
12387.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nádas Béla (1908-1978) zeneszerző, zongoraművész aláírása az őt ábrázoló képen
12388.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Cornelia Froboess (1943-) színésznő aláírása az őt ábrázoló képeslapon
12389.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft