https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Tortenelmi-arckepcsarnok-az-ifjusag-es-a-nep-szamara-Bp-1909-Dolinay-Gyula-Hirlap-es-K~II2312448
2312448
15695
388
600
Books: History
LeÃrás:
Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp.,1909, Dolinay Gyula HÃrlap-és Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borÃtóval, gerincén sérüléssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: bk