17113.
388. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
1940 Új Universum. III. köt. Szerk.: Cavallier József. Bp.,(1940),Franklin, 156 p.+XXXIV t. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, foltos, iskolai ajándékozási sorokkal.