Surányi Endre - Rózsa György: Motor, moped, robogó. Motoros vizsgaisme... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000014/Suranyi-Endre-Rozsa-Gyorgy-Motor-moped-robogo-Motoros-vizsgaismeretek-Bp-1959-Tancsic~II2326226
2326226
17173
388
Books: Technics
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Surányi Endre - Rózsa György: Motor, moped, robogó. Motoros vizsgaismeretek. Bp., 1959, Táncsics.8 melléklettel. Kiadói kopott félvászon-kötésben. A függelékben motortípus leírásokkal.
: karap_norbert