15656.
388. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.