Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 24

15608.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok aláírt fotója, 14x9 cm
15609.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15610.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
15611.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15612.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15613.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Professor Fritz Winther: Körperbildung als Kunft und Pflicht. München, 1915., Delphin-Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott, laza kötéssel. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15614.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15642.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sportzsebkönyv. Sporteredményeink statisztikája 1945-1955. Magyar sportolók eredményei az olimpiai játékokon. Világ, Európa és országos csúcseredmények. Bp., 1956, Közgazdasági és jogi könyvkiadó. Összeáll.: Dr. Tamásy József. Török Mihály rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés szakadozott állapotban.
15643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15644.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Major János- Nagy Béla - Szücs László: Fradi labdarúgó szakosztály története. 444-en zöld-fehérben. Bp, 1972, Sportpropaganda. Foltos, kissé gyűrött és szakadt papírkötésben.
15645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Török Ferenc: Pergamen. Rózsavölgyi István futóévei. Bp., 1999, Nyi-ki Bt. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
15646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft