A Japán háborús bűnösök baktériumpere. A japán hadsereg volt tagjai ellen a baktériumfegyver előkészítése és alkalmazása miatt lefolytatott bűnvádi eljárás anyaga. Ford.:S. Nyírő József, Zalai Edvin. Bp., 1951, Szikra. Volt könyvtári példány. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé kifakult állapotban.