17317.
388. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Ion Creanga: Gyermekkorom emlékei. Mesék, regék. Rusz Lívia rajzaival. Bukarest, 1986, Ion Creanga. Kiadói kopott kartonált papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány. + Münchausen vidám kalandjai. Feldolgozta Bürger nyomán Elena Chmelová. Ford.: Tordon Ákos. Illusztrálta Vincent Hlozník. Pozsony, 1979, Mladé Letá. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.