Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Magyarország földmívelésügye az 1910 évben. Különlenyomat. "A m. kir. kormány 1910. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv" czímű (...) műből. Bp., 1912, M. Kir. földmívelésügy minister kiadványai (Athenaeum könyvnyomda). Bordázott gerincű, korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel. Intézményi bélyegzővel + Magyarország földmívelésügye az 1908 évben. Különlenyomat. "A m. kir. kormány 1908. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv" czímű (...) műből. Bp., 1910, M. Kir. földmívelésügy minister kiadványai (Athenaeum könyvnyomda). Bordázott gerincű, korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel. Intézményi bélyegzővel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert