Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 13

Lothar Schleggendorfer: Nimm mich mit. Ein lehrreiches Bilderbuch. 214. képes oldal aranyozott egészvászon kötésben., Sérült, de nem hiányos / Damaged linen binding
17265.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17266.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15
Wege der Weisheit sorozat 8 kötete: Dalai Lama: Der Friede beginnt in dir; Richard WIlhelm: I Ging; Franz Carl Endres-Annemarie Schimmel: Das Mysterium der Zahl; Richard Wilhelm: Dschuang Dsí; Laotse: Tao te king, Hans Wolfgang Schumann: Buddhismus; Barbara C. Sproul: Schöpfungsmythen der westlichen Welt, Die Edda. Augsburg, Weltbild Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, egy kötet kivételével mind bontatlan kiadói zsugorfóliában.
17267.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Carl Julius Weber: Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. 1.-2. és 11.-12., két kötetben. Stuttgart, 1868, Riegersche Verlagsbuchhandlung (A. Benedict). Német nyelven. Bordázott gerincű, aranyozott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
17268.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől, feltehetően oktatási célt szolgáló kiadványok. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, probably educational.
17269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Isolde: Tap dancing made easy. London, 1937, C. Arthur Pearson. Revised edition. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
17270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Victor Mollo, Nico Gardener: Bridge for beginners. London, 1963, Pan Books Ltd. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17271.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől és tartalommal. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, unknown author and content.
17272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17273.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
M. berndt , Catherine H. Berndt: The first Australians. Sydney, 1974, Ure Smith. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító.
17275.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17276.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft