https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Nemeth-Jozsef-Leica-felvetelek-A-szerzo-130-felvetelevel-Bp-1944-Athenaeum-128plus9plus6-p-~II2325645
2325645
16672
388
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Németh József: Leica felvételek. A szerzÅ‘ 130 felvételével. Bp., 1944. Athenaeum, 128+9+6 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte néhány aktfotóval is. Kiadói kopott félvászon kötésben, kiadó szakadt, hiányos illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf