https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000022/Illes-Endre-Homokora-Bp-1962-Magveto-A-szerzo-Illes-Endre-1902-1986-dedikaciojaval-~II2313898
2313898
17377
388
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Illés Endre: Homokóra. Bp., 1962, MagvetÅ‘. A szerzÅ‘, Illés Endre (1902-1986) dedikációjával "a könyv és a zene közös szeretetében" 1963-ból. Kiadói vászonkötésben, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb