Bartlett, William Henry (1809-1854): The Bloxberg (Gellért-hegy a citadellával). Acélmetszet, papír, jelzett a metszet alatt nyomtatva. Üvegezett fa keretben. Lap bal felső sarka kissé foltos. 20×26,5 cm