Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2330639
10451
388
Ex libris - small-graphics
Ex libris, 6 db, vegyes technika, papír, jelzéssel és jelzés nélkül, vegyes méretben 2330632
10452
388
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): Ex libris, 2 db, fametszet, papír, jelzés nélkül, 14,5×10 és 18×12 cm 2328658
10453
388
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libiris Dr Ludwig Bencze. Klisé, papír, jelzett a dúcon, 6,5×7 cm 2328699
10454
388
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Art deco erotikus ex libris, Vígné Kincs Klára. Klisé, papír, jelzett a dúcon, 9x6 cm 2328619
10455
388
Ex libris - small-graphics
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Art deco ex libris, Villányi Á. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×8 cm. 2328589
10456
388
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Heimann Pál, fameszet, papír, jelzett a dúcon. 6x7 cm 2328641
10457
388
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex occultis Dr. Lustig István. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 8,5x6,5 cm 2328606
10458
388
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr. Lustig istván, klisé, papír, jelzett a dúcon. 8x6 cm 2329508
10459
388
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Az első magyar rézmetsző osztály felállításának emlékére (1927). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7x3,5 cm 2314462
10460
388
Ex libris - small-graphics
5 db vegyes ex libris, vegyes technika 2314451
10461
388
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): 5 db ex libris, 4 db jelzett 2314449
10462
388
2200
Ex libris - small-graphics
7 db erotikus ex libris, némelyik aláírt Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft