https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 21

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. Magyar Országos Torna Szövetség jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.
30790.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-
30791.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1934. Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19. a VII. Válogatott Atlétikai Viadal sport emlékplakettje, ezüstözött, részben aranyozott Br, zománcbetéttel. Eredeti, sérült ARKANZAS gyártói tokban (41x61mm) T:1-
30792.

1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." a VII. Válogatott Atlétikai Viadal sport emlékplakettje, ezüstözött, részben aranyozott Br, zománcbetéttel. Eredeti, sérült "ARKANZAS" gyártói tokban (41x61mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30793.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1942. Gamma Lövész Egyesület / 1941 gold plated Br díjérem (31,5mm) T:2
30794.

Berán Lajos (1882-1943) 1942. "Gamma Lövész Egyesület / 1941" gold plated Br díjérem (31,5mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1950. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Br emlékérem, hátoldalon gravírozva N.B. II. FFI. KÖZÉP 1950 II. (60x38mm) T:1-
30795.

1950. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva "N.B. II. FFI. KÖZÉP 1950 II." (60x38mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1952. IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I. Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2
30796.

1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1955. IX. Férfi Kosárlabda Európabajnokság, Budapest zománcozott Br jelvény (35x20mm) T:1-
30797.

1955. "IX. Férfi Kosárlabda Európabajnokság, Budapest" zománcozott Br jelvény (35x20mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
13
1955. Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955 zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. Junior Fencing World Championship Budapest 1955 enamelled badge with ribbon C:XF,VF
30798.

1955. "Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955" zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. "Junior Fencing World Championship Budapest 1955" enamelled badge with ribbon C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2 1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF
30799.

1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2 1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1958. M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958. fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. Magyar Evezős Szövetség részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva I. ORSZ. BAJN. 1961 (50mm) T:2
30800.

1958. "M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958." fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. "Magyar Evezős Szövetség" részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. ORSZ. BAJN. 1961" (50mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1965. Universiade zománcozott jelvény (3xklf) 1965. Universiade enamelled badge (3xdiff)
30801.

1965. "Universiade" zománcozott jelvény (3xklf) 1965. "Universiade" enamelled badge (3xdiff)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz