Ezüst(Ag) sószóró üveg betéttel, jelzett, tetején sérüléssel, m: 11,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/EzustAg-soszoro-uveg-betettel-jelzett-tetejen-serulessel-m-11-5-cm-brutto-94-42-g~II2318358
2318358
19190
387
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) sószóró üveg betéttel, jelzett, tetején sérüléssel, m: 11,5 cm, bruttó: 94,42 g
: nagy_andras